Wiekszy zasięg
378 KM*


Nowy akumulator
40KWH


Konie mechaniczne
150 KM

Simply Amazing

Nowy elektryczny Nissan Leaf


FANTASTYCZNE DOZNANIA Z JAZDY
W 100% ELEKTRYCZNY SAMOCHÓD NOWY NISSAN LEAF

Nowym Nissanem LEAF dojedziesz jeszcze dalej. Większa pewność, lepsza łączność i bardziej ekscytujące doznania podczas jazdy elektrycznym samochodem, który potrafi niesamowite rzeczy.


PRZYGOTUJ ZMYSŁY NA NOWE DOZNANIA
JAZDA, W KTÓREJ WSZYSTKO IDZIE PO TWOJEJ MYŚLI

System Nissan Intelligent Mobility tworzy nową relację pomiędzy Tobą a samochodem. Wyobraź sobie samochód, którego pedał służy do generowania mocy, zwalniania, przyspieszania i automatycznego hamowania, który samodzielnie parkuje i chroni Cię przed potencjalnymi zagrożeniami. Dzięki gamie innowacyjnych technologii Nowy elektryczny Nissan LEAF prowadzi się fenomenalnie, a jazda nim jest wyjątkowo relaksująca.

  • Wsparcie, kiedy najbardziej go potrzebujesz Ciesz się jazdą

    Inteligentne systemy Nissana podniosą poczucie pewności za kierownicą na autostradzie, w korku lub podczas parkowania równoległego. Wystarczy aktywować funkcję ProPILOT Nissana, która ułatwi Ci trzymanie się w liniach pasa ruchu, wykryje pojazdy w martwym polu, zwolni, przyspieszy lub doprowadzi do całkowitego zatrzymania samochodu. Dzięki przyjemnemu w obsłudze i wydajnemu e-Pedałowi Nissana, możesz cieszyć się nowymi doznaniami podczas jazdy, używając jedynie pedału gazu.

  • LEPSZA ORIENTACJA Lepszy widok z każdej strony

    Nowy Nissan LEAF zmienia sposób widzenia otoczenia samochodu dzięki zaawansowanym systemom, takim jak inteligentny system kamer 360°, który wykorzystuje cztery kamery do utworzenia wirtualnego widoku Twojego samochodu elektrycznego z lotu ptaka, prezentując zbliżenia na ekranie, czy też lusterko wsteczne, które zapewnia wyraźniejszy widok, kiedy tylko zacznie się ściemniać.

  • WIĘKSZA ORIENTACJA WEJDŹ NA NOWY POZIOM ŚWIADOMOŚCI OTOCZENIA

    Wyczuwając ruch wokół samochodu, Nowy elektryczny Nissan LEAF wykrywa potencjalne zagrożenia, które zbliżają się do pojazdu. Wybrane funkcje to: ostrzeżenie ruchu w kierunku poprzecznym, ostrzeżenie o pojeździe w martwym polu oraz inteligentny system kamer 360°.


NIEPRZECIĘTNE OSIĄGI
DYNAMIKA, JAKIEJ SIĘ NIE SPODZIEWAŁEŚ

W 100% elektryczny napęd oznacza natychmiastowe wciśnięcie w fotel, kiedy naciśniesz pedał gazu. Dodatkowe ułatwienie stanowi innowacyjny e-Pedał, który umożliwia przyspieszanie i hamowanie jednym pedałem, a nisko osadzony akumulator sprawi, że pokochasz wchodzenie w zakręty. Teraz, z zasięgiem 378 km*, będziesz mógł cieszyć się ekscytującymi doznaniami w czasie jazdy jeszcze dłużej.


INTELIGENCJA I PIĘKNO
EFEKTOWNY, NOWY WYGLĄD NADWOZIA

Równie piękny dla oka, jak ekscytujący podczas prowadzenia – Nowy elektryczny Nissan LEAF zachwyca ostrymi liniami, dynamicznym przodem z unikalną, wielowymiarową, półprzezroczystą, niebieską osłoną wlotu powietrza i kultowym pływającym dachem. Ten nowy, modny hatchback oferuje także przestrzeń i wszechstronność, której potrzebujesz każdego dnia.

Nissan Impwar

Kontakt

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.