Nissan Leaf hero image

Czy elektryk
bardziej się opłaca?

PRZEJECHANY DYSTANS
0 km 50 000 km
KOSZT PALIWA

350 zł

KOSZT PRĄDU

75 zł

275 zł taniej*

*Przy założeniu ceny paliwa na poziomie 5 zł za litr i ceny energii elektrycznej na poziomie 50 gr za kilowatogodzinę. Przyjęto średnie spalanie samochodu spalinowego na poziomie 7l/100km i zużycie prądu w samochodzie elektrycznym na poziomie 15kWh/100km.
Logo nissan zero emission
https://elektrycznynissan.pl/uploads/nowy leaf

Nissan
NOWY LEAF

od 123 900 zł

Logo nissan zero emission
https://elektrycznynissan.pl/uploads/JAK ŁADUJE SIĘ NISSANA LEAF?

JAK ŁADUJE SIĘ NISSANA LEAF?

Szeroka gama sposobów ładowania – od gniazdka elektrycznego w domu po publiczne punkty szybkiego ładowania – sprawia, że Nissan LEAF dostosowuje się do Twojego rytmu, stylu życia i jazdy.

MOŻNA ŁADOWAĆ W DOMU LUB W PRACY

PODŁĄCZ DO ZWYKŁEGO GNIAZDKA
Wszystkie wersje Nissana LEAF są wyposażone w kabel, który można podłączyć do gniazdka w domu i naładować akumulator przez noc lub w trakcie pracy.

PODŁĄCZ NISSANA DO CERTYFIKOWANEJ ŁADOWARKI WALLBOX
Zainstaluj ładowarkę WALLBOX Nissana w garażu i zwiększ dwukrotnie prędkość ładowania akumulatora do pełna przez noc. Zadbaj o bezpieczeństwo w stylu Nissana LEAF.

https://elektrycznynissan.pl/uploads/MOŻNA ŁADOWAĆ W DOMU LUB W PRACY
https://elektrycznynissan.pl/uploads/ŁADOWANIE NA TRASIE

ŁADOWANIE NA TRASIE

PUBLICZNE STACJE ŁADOWANIA
Sieć publicznych punktów ładowania, w których możesz naładować Nissana LEAF stale się rozrasta. Znajdziesz je wzdłuż głównych dróg, przy stacjach paliw i przy budynkach użyteczności publicznej. Zaplanuj trasę na mapie i wybierz najdogodniej położone punkty dla siebie.

ULUBIONE STACJE ŁADOWANIA NISSANA LEAF*****
Dealerzy i partnerzy Nissana w całej Europie chętnie udostępnią Ci możliwość doładowania Twojego Nissana LEAF. Czeka na Ciebie ponad 6000 punktów umożliwiających naładowanie samochodu

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ W 100% ELEKTRYCZNY SAMOCHÓD?

Mniejsza liczba części ruchomych w nowym Nissanie LEAF oznacza niższe koszty utrzymania, Natomiast w 100% elektryczny napęd przekłada się na ograniczenie kosztów eksploatacji. I jak tego nie lubić?

BEZEMISYJNA JAZDA 
Wydajesz mniej, zyskujesz więcej. Chrońmy planetę, po której drogach jeździmy z myślą o następnych pokoleniach. Zero emisyjny nowy Nissan LEAF to początek zrównoważonej przyszłości.

https://elektrycznynissan.pl/uploads/DLACZEGO WARTO WYBRAĆ W 100% ELEKTRYCZNY SAMOCHÓD?
https://elektrycznynissan.pl/uploads/ZERO EMISYJNY NOWY NISSAN LEAF TO GLOBALNY FENOMEN

ZERO EMISYJNY NOWY NISSAN LEAF TO GLOBALNY FENOMEN

Czerpiąc z 70-letniego dziedzictwa Nissana w obszarze elektrycznego transportu, pierwszy na świecie w 100% elektryczny samochód naszej produkcji stał się ikoną zaawansowanej technologii i proekologicznego designu. Po przejechaniu ponad 3,6 mld kilometrów, jego jakość i niezawodność została przetestowana i udowodniona przez kierowców-pionierów na całym świecie. Teraz kolej na Ciebie.

GWARANCJA 8 LAT / 160 000 KILOMETRÓW NA AKUMULATOR NOWEGO NISSANA LEAF

Każdy nowy Nissan LEAF posiada podstawową ograniczoną gwarancję nowego samochodu na 36 miesięcy / 100 000 km (w zależności od tego, co nastąpi wcześniej); na 60 miesięcy / 100 000 km na układ napędowy i system elektryczny, oraz na 96 miesięcy / 160 000 km na akumulator litowo-jonowy.

https://elektrycznynissan.pl/uploads/GWARANCJA 8 LAT / 160 000 KILOMETRÓW NA AKUMULATOR NOWEGO NISSANA LEAF
https://elektrycznynissan.pl/uploads/ZWIĘKSZ ZASIĘG SWOJEGO SAMOCHODU ELEKTRYCZNEGO

ZWIĘKSZ ZASIĘG SWOJEGO SAMOCHODU ELEKTRYCZNEGO

Chcesz optymalnie wykorzystać możliwości swojego samochodu elektrycznego i wydłużyć jego zasięg? Wybierz tryb ECO, aby wydłużyć dystans nawet o 10%.

TRYB B: ODZYSKIWANIE ENERGII HAMOWANIA
Poważnie myślisz o maksymalnym zwiększeniu zasięgu? Włącz tryb B, który zapewnia bardziej intensywne hamowanie regeneracyjne, które doładowuje akumulator bez negatywnego wpływu na moc samochodu.
TRYB ECO
Wybierz tryb ECO, aby zmniejszyć moc silnika i oszczędzać energię. Zwiększa on nieco natężenie hamowania regeneracyjnego, co przekłada się na większy zasięg samochodu. Aby maksymalnie zwiększyć zasięg Nissana LEAF, łącz ze sobą tryb B i ECO podczas jazdy.

INTELIGENTNY SYSTEM KAMER 360°

System kamer 360° w nowym Nissanie LEAF prezentuje widok samochodu z lotu ptaka, a dzięki funkcji podziału ekranu możesz przybliżyć widok przodu, tyłu oraz boku pojazdu. Trudne manewry to teraz drobnostka. A kiedy w pobliżu samochodu pojawią się poruszające się obiekty, na ekranie pojawi się ostrzeżenie.

https://elektrycznynissan.pl/uploads/INTELIGENTNY SYSTEM KAMER 360°