Nissan Leaf hero image

Czy elektryk
bardziej się opłaca?

PRZEJECHANY DYSTANS
0 km 50 000 km
KOSZT PALIWA

350 zł

KOSZT PRĄDU

75 zł

275 zł taniej*

*Przy założeniu ceny paliwa na poziomie 5 zł za litr i ceny energii elektrycznej na poziomie 50 gr za kilowatogodzinę. Przyjęto średnie spalanie samochodu spalinowego na poziomie 7l/100km i zużycie prądu w samochodzie elektrycznym na poziomie 15kWh/100km.
Logo nissan zero emission
https://elektrycznynissan.pl/uploads/
https://elektrycznynissan.pl/uploads/NISSAN E-NV200: W 100% ELEKTRYCZNY VAN, KTÓRY WSPIERA NOWE FIRMY

NISSAN E-NV200: W 100% ELEKTRYCZNY VAN, KTÓRY WSPIERA NOWE FIRMY

Nowa bateria 40 kWh i większy zasięg to atuty, dzięki którym Nissan e-NV200 jest idealnym rozwiązaniem dla wyzwań stawianych przez miasto. A ponieważ samochód nie emituje żadnych spalin, ograniczenia wjazdu do centrów miast i prawodawstwo dotyczące zanieczyszczeń nigdy nie stanie Ci na drodze. I wreszcie, niższe koszty eksploatacyjne sprawiają, że w 100% elektryczny Nissan e-NV200 VAN to najlepsza opcja dla Twojej firmy.

PROEKOLOGICZNY BIZNES TO LEPSZY BIZNES

Pakiet technologii Nissan Intelligent Mobility rewolucjonizuje sposób prowadzenia samochodu, zapewniając pewniejsze manewry, lepszą łączność z Internetem i ekscytujące doznania. Wyposażony w znaną z Nissana LEAF baterię 40 kWh, model e-NV200 to znakomity przykład inteligentnej mocy, która dowodzi, że jazda w 100% elektrycznym samochodem może być płynna, praktyczna i przyjazna rodzinie. 200-kilometrowy zasięg, który z łatwością możesz zwiększyć oraz wiele trybów ładowania sprawia, że ten wszechstronny elektryczny van zabierze Cię w płynną i wydajną podróż po mieście.

https://elektrycznynissan.pl/uploads/PROEKOLOGICZNY BIZNES TO LEPSZY BIZNES
https://elektrycznynissan.pl/uploads/SZYBKIE ŁADOWANIE

SZYBKIE ŁADOWANIE

Już w ciągu 40-60 minut naładujesz 80% akumulatora. Funkcja szybkiego ładowania to najszybszy i najłatwiejszy sposób na doładowanie akumulatora i dłuższą jazdę. Po prostu zajedź na najbliższą stację serwisową przy autostradzie lub do dealera Nissana: sieć ładowania CHAdeMO jest regularnie rozbudowywana.

ŁADUJ AKUMULATOR, KIEDY ŚPISZ

W 100% elektrycznego Nissana e-NV200 możesz ładować na dwa sposoby: użyj ładowarki domowej wallbox*, aby naładować akumulator do pełna w 7,5 godziny dzięki ładowarce samochodowej 6,6 kW lub naładuj go do pełna w 21,5 godziny, wykorzystując zwykłe gniazdko elektryczne.

https://elektrycznynissan.pl/uploads/ŁADUJ AKUMULATOR, KIEDY ŚPISZ
https://elektrycznynissan.pl/uploads/IDEALNY ELEKTRYCZNY VAN DLA FIRMY

IDEALNY ELEKTRYCZNY VAN DLA FIRMY

Przestronne wnętrze i kompaktowe wymiary zewnętrzne w 100% elektrycznego Nissana e-NV200 łączą w sobie nośność, jakiej potrzebujesz i zwinność hatchbacka. Teraz będziesz mógł przyjmować więcej zleceń!

MAKSIMUM ŁADOWNOŚCI, MINIMALNE ROZMIARY

Efektowny i atrakcyjny design + największa w klasie przestrzeń ładunkowa. Kompaktowy i zwinny, w 100% elektryczny Nissan e-NV200 VAN został stworzony z myślą o zatłoczonych ulicach miast: to Twoja proekologiczna wizytówka.

https://elektrycznynissan.pl/uploads/MAKSIMUM ŁADOWNOŚCI, MINIMALNE ROZMIARY
https://elektrycznynissan.pl/uploads/OPINIE O W 100% ELEKTRYCZNYM NISSANIE E-NV200

OPINIE O W 100% ELEKTRYCZNYM NISSANIE E-NV200

Zastanawiasz się nad zakupem w 100% elektrycznego Nissana e-NV200 VAN, ale wciąż nie wiesz, czy samochód elektryczny to dla Ciebie dobry wybór? Znajdź odpowiedzi na często zadawane pytania na temat m.in. elektrycznych modeli Nissana, akumulatora do Nissana e-NV200 itp.