Nissan Leaf hero image

Czy elektryk
bardziej się opłaca?

PRZEJECHANY DYSTANS
0 km 50 000 km
KOSZT PALIWA

350 zł

KOSZT PRĄDU

75 zł

275 zł taniej*

*Przy założeniu ceny paliwa na poziomie 5 zł za litr i ceny energii elektrycznej na poziomie 50 gr za kilowatogodzinę. Przyjęto średnie spalanie samochodu spalinowego na poziomie 7l/100km i zużycie prądu w samochodzie elektrycznym na poziomie 15kWh/100km.
Logo nissan zero emission
https://elektrycznynissan.pl/uploads/
https://elektrycznynissan.pl/uploads/BARDZIEJ EKOLOGICZNA I INTELIGENTNA JAZDA

BARDZIEJ EKOLOGICZNA I INTELIGENTNA JAZDA

Pakiet technologii Nissan Intelligent Mobility rewolucjonizuje sposób prowadzenia samochodu, zapewniając pewniejsze manewry, lepszą łączność z Internetem i ekscytujące doznania. Wyposażony w znaną z Nissana LEAF baterię 40 kWh, model e-NV200 EVALIA to znakomity przykład inteligentnej mocy, która dowodzi, że jazda w 100% elektrycznym samochodem może być płynna, praktyczna i przyjazna rodzinie. 200-kilometrowy zasięg, który z łatwością możesz zwiększyć oraz wiele trybów ładowania sprawia, że ten 7-osobowy van zabierze Cię w bezpieczną i wydajną podróż.

ŁADOWANIE W DOMU I OGÓLNODOSTĘPNYCH PUNKTACH

Rodzinnego Nissana e-NV200 EVALIA możesz ładować na dwa sposoby: użyj ładowarki domowej wallbox*, aby naładować akumulator do pełna w 7,5 godziny dzięki ładowarce samochodowej 6,6 kW lub naładuj go do pełna w 21,5 godziny, wykorzystując zwykłe gniazdko elektryczne. 

https://elektrycznynissan.pl/uploads/ŁADOWANIE W DOMU I OGÓLNODOSTĘPNYCH PUNKTACH
https://elektrycznynissan.pl/uploads/

SZYBKIE ŁADOWANIE

Już w ciągu 40-60 minut naładujesz 80% akumulatora. Funkcja szybkiego ładowania to najszybszy i najłatwiejszy sposób na doładowanie akumulatora i dłuższą jazdę. Po prostu zajedź na najbliższą stację serwisową przy autostradzie lub do dealera Nissana: sieć ładowania CHAdeMO jest regularnie rozbudowywana.

KOMPAKTOWY, ZWROTNY I W PEŁNI WYPOSAŻONY

Przestronne wnętrze i kompaktowe wymiary zewnętrzne Nissana e-NV200 EVALIA łączą w sobie możliwości 5- lub 7-osobowego samochodu rodzinnego ze zwinnością hatchbacka. Nie jest za długi, ani nie za szeroki: wąskie uliczki i ciasne miejsca do parkowania nie są dla niego żadnym problemem.

https://elektrycznynissan.pl/uploads/KOMPAKTOWY, ZWROTNY I W PEŁNI WYPOSAŻONY
https://elektrycznynissan.pl/uploads/UŁATWIONA ŁĄCZNOŚĆ DLA RODZIN W PODRÓŻY

UŁATWIONA ŁĄCZNOŚĆ DLA RODZIN W PODRÓŻY

Zsynchronizuj swój smartfon z Nissanem e-NV200 EVALIA i bądź w kontakcie w trasie poprzez nowy system nawigacji NissanConnect EV oraz spersonalizuj każdy detal swojej jazdy na cyfrowym ekranie.
Twoje samochodowe usługi internetowe współpracują z aplikacją NissanConnect EV, informując Cię o wszystkim, co potrzebujesz wiedzieć, np. o stanie naładowania akumulatora i wykorzystaniu energii. 
Dzięki aplikacji NissanConnect EV informacje nawigacyjne masz na wyciągnięcie ręki. A nowy kolorowy ekran TFT sprawia, że elektrycznym Nissanem e-NV200 dotrzesz do celu bez problemów.

NissanConnect EV

Dzięki aplikacji NissanConnect EV informacje nawigacyjne masz na wyciągnięcie ręki. A nowy kolorowy ekran TFT sprawia, że elektrycznym Nissanem e-NV200 dotrzesz do celu bez problemów.

https://elektrycznynissan.pl/uploads/E-NV200 EVALIA
https://elektrycznynissan.pl/uploads/SKŁADAJ, JAK WOLISZ. LICZNE KONFIGURACJE WNĘTRZA.

SKŁADAJ, JAK WOLISZ. LICZNE KONFIGURACJE WNĘTRZA.

Przestrzeń – tam, gdzie jej potrzebujesz. w 100% elektryczny samochód rodzinny z maks. 7 miejscami.