PRZYGOTUJ SIĘ NA ELEKTRYCZNĄ REWOLUCJĘ
KORZYŚCI DLA FIRM

Co się stanie, gdy skrzyżujesz nagradzanego vana Nissan NV200 z wiodącym na rynku, w 100% elektrycznym Nissanem LEAF? Efektem jest rewolucyjny e-NV200. Jest wyposażony w te same sprawdzone technologie co LEAF, dzięki czemu Twoja firma od razu odczuje korzyści. Eksploatacja w 100% elektrycznego pojazdu redukuje koszty operacyjne i poprawia wizerunek firmy.


WYBIERZ SIĘ NA WYCIECZKĘ Z PRZEWODNIKIEM
NISSAN E-NV200 W AKCJI

To 3-minutowe nagranie przybliża najważniejsze cechy Nissana e-NV200, takie jak wydajne zasilanie elektryczne oraz zaawansowane technologie ładowania i eksploatacji..

NISSAN E-NV200

ZASIĘG I ŁADOWANIE


ZASIĘG NA CAŁY DZIEŃ
ZAPROJEKTOWANY DO REALNEJ JAZDY

Elektryczny Nissan e-NV200 został zaprojektowany z myślą o realnej eksploatacji. Zasięg do 170 km* w cyklu NEDC wystarcza większości firm do codziennych dostaw lub dojazdów do pracy. Nissan e-NV200 oferuje także odpowiednie narzędzia i informacje, pozwalając lepiej wykorzystywać każde ładowanie. Wśród nich znajdziesz tryby jazdy energooszczędnej oraz wielofunkcyjny komputer pokładowy z wyświetlaczem, który prezentuje m.in. poziom wykorzystywanej/generowanej mocy, stan naładowania akumulatora i czas ładowania.

*W oparciu o nowy europejski cykl jazdy (New European Driving Cycle, NEDC). Faktyczny zasięg może się różnić.


DOCIERAJ DALEJ
KONTROLUJ ZASIĘG

Istnieje wiele sposobów zapewnienia maksymalnego zasięgu na każdym doładowaniu. Jednym z nich jest wstępne ogrzanie lub ochłodzenie kabiny podczas ładowania, wykorzystujące moc z sieci, a nie akumulatora podczas jazdy. Można skorzystać z tej funkcji za pomocą smartfona lub komputera albo po prostu ustawić timer. Równie łatwo możesz sterować podgrzewanymi fotelami i podgrzewaną kierownicą oraz obniżać temperaturę w kabinie. Podczas jazdy przyspieszaj łagodnie i korzystaj z trybu Eco oraz trybu B, aby maksymalnie wydłużyć zasięg pojazdu. Ponadto za każdym razem, gdy zahamujesz lub zdejmiesz nogę z gazu, hamowanie regeneracyjne odzyska dużą część energii, która zostałaby utracona.


NIE SPUSZCZAJ WZROKU Z DROGI
POMOCNY WYŚWIETLACZ

Wszystkie niezbędne informacje są łatwo widoczne na desce rozdzielczej modelu e-NV200. Prędkość, zasięg, stan akumulatora oraz temperatura na zewnątrz pozwalają ocenić, za ile kilometrów konieczne będzie ładowanie.


PRZY ŁADOWANIU MASZ WYBÓR
TRZY SPOSOBY ŁADOWANIA

Ładowanie Nissana e-NV200 jest niezwykle proste. Podłącz go do gniazdka, tak samo jak każde inne urządzenie domowe. Możesz też skorzystać z naszej coraz większej sieci punktów ładowania, które zapewniają 80% ładowania w 30 minut.

NOWY WYMIAR SAMOOBSŁUGI
ŁADOWANIE W PRACY LUB W DOMU

Tankowanie nabiera zupełnie nowego wymiaru z Nissanem e-NV200. Wystarczy się podłączyć, aby móc przejechać 170 km*.

*W oparciu o nowy europejski cykl jazdy (New European Driving Cycle, NEDC).

SZYBSZE ŁADOWANIE
ŁADOWANIE NA TRASIE

Ponieważ publiczne stacje ładowania stosują wysokonapięciowy prąd stały, ładowanie Twojego Nissana e-NV200 na jednej z takich stacji jest bardzo szybkie – i często darmowe. A dzięki coraz większej liczbie stacji ładowania możesz zajechać dziennie dalej niż się spodziewasz.

NISSAN E-NV200

NISKIE KOSZTY EKSPLOATACYJNE


OBNIŻ KOSZT EKSPLOATACJI
PRZEMYŚLANA INWESTYCJA DLA TWOJEJ FIRMY

Elektryczny Nissan e-NV200 powstał z myślą o niskim koszcie eksploatacji. Minimalne koszty codziennej eksploatacji, trwała konstrukcja i wytrzymałe materiały sprawiają, że Twój budżet poczuje prawdziwą ulgę.

CZYM RÓŻNI SIĘ EKSPLOATACJA POJAZDU ELEKTRYCZNEGO

Eksploatacja e-NV200 pozwala zaoszczędzić kwotę równą 60% faktur za paliwo. Ale to nie wszystko. Zaoszczędzisz także około 40% na kosztach serwisowania.

Przejdź do kalkulatora oszczędności >

NISSAN E-NV200

STYLISTYKA


IDEALNY MIEJSKI VAN DLA FIRM
E-NV200

Przedstawiamy idealny pojazd użytkowy dla Twojej firmy. Nasz van e-NV200 doskonale sprawdzi się w ruchu miejskim, mieszcząc się w wąskich miejscach parkingowych i niskich garażach. Przewóz towarów ułatwia aż 4,2m³ przestrzeni ładunkowej, do której łatwy dostęp zapewniają szeroko otwierane drzwi tylne dzielone 40/60 oraz przesuwane drzwi po obu bokach.

ZNACZNIE WIĘCEJ NIŻ SAMOCHÓD OSOBOWY
NISSAN E-NV200 COMBI

Jeśli przewozisz zarówno pasażerów, jak i towary, Nissan e-NV200 Combi to idealne rozwiązanie dla Ciebie. Zdolny pomieścić kierowcę i sześciu pasażerów, modularny układ siedzeń sprawia, że błyskawicznie zmienisz minibusa w pojemne auto dostawcze i vice versa.

KOMFORTOWE MOBILNE BIURO
STYLISTYKA WNĘTRZA

Wysoka pozycja za kierownicą elektrycznego vana Nissan e-NV200 sprawia, że łatwo przemierzysz miejską dżunglę. A gdy zajdzie potrzeba, jego kabinę szybko przekształcisz w mobilne biuro. Złóż fotel pasażera, aby uzyskać praktyczne biurko. Pod ręką znajdziesz również pomysłowe schowki i gniazda zasilania.

NISSAN E-NV200

WYPOSAŻENIE


BIURO NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI
MOBILNE BIURO

Elektryczny Nissan e-NV200 to niezawodny partner w interesach. Kabina może pełnić rolę mobilnego biura, które zapewnia przestrzeń, miejsce do przechowywania wszystkiego, co niezbędne, wygodę oraz opcje łączności. Złóż oparcie fotela pasażera, aby otrzymać biurko, przy którym uporasz się dokumentami, zanim przystąpisz do kolejnego zadania.


POZWÓL, ABY TWÓJ NISSAN STAŁ SIĘ NIEODŁĄCZNĄ CZĘŚCIĄ TWOJEGO STYLU ŻYCIA
ŁĄCZNOŚĆ

Samochody Nissan zapewniają najlepsze opcje łączności oraz integrację ze smartfonami. Zaawansowany system pokładowy zapewnia niespotykaną przyjemność z jazdy – wystarczy kilka kliknięć.

W PEŁNI WYKORZYSTUJ SWÓJ CZAS
KOMFORT MA ZNACZENIE

Gdy czeka Cię długi dzień pracy, myśl o komfortowej i praktycznej kabinie potrafi poprawić humor. A zadowolony pracownik to skuteczny pracownik, prawda?

KOMPLEKSOWE TECHNOLOGIE BEZPIECZEŃSTWA

Nissan podchodzi poważnie do bezpieczeństwa pojazdów i kieruje się tym priorytetem na każdym etapie pracy nad samochodami. W ten sposób troszczymy się o Ciebie i Twoich bliskich

Nissan Impwar

Kontakt

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.